SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
96 928 €
(782 € / m²)
Verkoop
3
2+
124 m²
Fraser Avenue, Fort McMurray

slaapkamer3
vlak124 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience refined condo living in this expansive 1,300+ sq. ft. residence at #306 – 10115 Morrison Street, ideally situated in the heart of downtown ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Fraser Avenue, Fort McMurray
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Fort McMurray