SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
381 308 €
(5 153 € / m²)
Verkoop
5
2+
74 m²
Lake Shore Boulevard West, Etobicoke

slaapkamer5
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

WOW!!! Shows 10+++++ Located in one of Toronto's most sought-after neighborhoods, this bright and modern condo offers an ideal living space for young ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteKeukenapparatuurNatuurlijk lichtWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 84dagen
Bijgewerkt: 40dagen

Plaatsen

Lake Shore Boulevard West, Etobicoke
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Right at Home Realty, Brokerage*