SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
331 930 €
(3 730 € / m²)
Verkoop
6+
1
89 m²
South Island Highway, Campbell River

slaapkamer6+
vlak89 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to this bright, south-facing condo offering the best sun exposure in the complex. This one-bedroom, one-bathroom suite features a cozy gas fir...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

South Island Highway, Campbell River
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Courtenay