SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
516 578 €
(6 378 € / m²)
Verkoop
2
2+
81 m²
Goring Street, Burnaby

slaapkamer2
vlak81 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to Etoile, where modern elegance meets effortless Brentwood living. This rare 2 bed+ den, 2 bath corner home invites you to live both indoors ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteKeukenapparatuurHoge plafondsTerras

Ander
Leeftijd van het aanbod: 103dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Goring Street, Burnaby
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Vancouver