SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
385 562 €
(2 008 € / m²)
Verkoop
3
2+
192 m²
Roundhouse Drive, Bridgewater

slaapkamer3
vlak192 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this soon to be constructed stunning residential duplex located on the highly desirable Roundhouse Drive. This remarkable 2,067 sq. ft. home ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtOpen leefruimteHoge plafondsVloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 112dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Roundhouse Drive, Bridgewater
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Nova Scotia Lunenburg