SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
423 744 €
(457 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
928 m²
Dundas Street West

slaapkameratypical
vlak928 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A Gem In the Heart of RoncySet within one of Toronto’s most iconic boutique loft buildings, this remarkable residence offers a rare combination of arc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Dundas Street West
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sage Real Estate