SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 087 195 €
(6 108 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
178 m²
Queen Street East

slaapkameratypical
vlak178 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

QUEEN DAYDREAMSome things feel like your favourite summer memory -a grainy photograph, birdsong before dawn and a bowl of sweet cherries for dessert. ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteVloerNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Queen Street East
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sage Real Estate