SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
529 894 €
(5 463 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
97 m²
King Street West

slaapkameratypical
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

CLOCK TOWER LOFT ON KINGWelcome to Clock Tower Lofts-where authentic character meets modern urban living in the heart of King West. This stunning 1,05...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

King Street West
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Sage Real Estate