SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
122 000 €
(2 140 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
57 m²
Иван Кацарски, Варна

slaapkameratypical
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Двустаен апартамент с площ от 57 кв.м., разположен в нова тухлена сграда пред Акт 16, непосредствено до парка на жк. Възраждане 1. Жилището се намира ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Иван Кацарски, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС