SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
148 600 €
(2 008 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
74 m²
Обзор, Варна

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Двустаен, панорамен апартамент, находящ се в нова тухлена сграда, с асансьор, въведена в експлоатация през 2024 година. Апартаментът е с площ от 74 кв...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Обзор, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА