SUPA24
95 000 €
(2 065 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
46 m²
Сава, Варна

slaapkameratypical
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Код на обявата: 21704 Акцент Инвест предлага за продажба двустайни и тристайни Апартаменти, в новострояща се жилищна сграда в район Христо Ботев-Одес...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Сава, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АКЦЕНТ ИНВЕСТ