SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
165 086 €
(2 116 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
78 m²
Кръстьо Мармарев, Варна

slaapkameratypical
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sea Line Apartments е модерен и комфортен жилищен комплекс с отлична локация, разположен до прекрасния плаж Кабакум на к.к. Чайка, град Варна. В близо...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteBadDouchecabineKeukenapparatuurHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 83dagen
Bijgewerkt: 83dagen

Plaatsen

Кръстьо Мармарев, Варна
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС