SUPA24
Overig
Overig
Overig
85 000 €
(1 063 € / m²)
Verkoop
3
1
80 m²
Топола, Топола

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Představte si ráno, kdy otevřete dveře na terasu a ucítíte slaný vzduch od moře. Slunce se tiše odráží na hladině bazénu, který máte jen pár kroků od ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurHouten vloerStoepHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGeschikt voor huisdierenGemeubileerd

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 105dagen
Bijgewerkt: 105dagen

Plaatsen

Топола, Топола

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva