SUPA24
Overig
Overig
Overig
138 000 €
(2 156 € / m²)
Verkoop
2
1
64 m²
Тънково

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
Three-room apartment in the elite Cascadas complex in Sunny Beach, Bulgaria. The property has a living area of 64 m² and is loc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Тънково
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.