SUPA24
Overig
Overig
Overig
77 500 €
(1 047 € / m²)
Verkoop
1
1
74 m²
Тънково

slaapkamer1
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
Two-room apartment with pool view in the well-maintained Amadeus 11 complex in the holiday resort Sonnenstrand, Bulgaria. The p...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Тънково
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.