SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
89 990 €
(1 184 € / m²)
Verkoop
2
1
76 m²
Тънково

slaapkamer2
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern 2 BED apartment, 76 sq.m., SEA VIEWS, Nessebar View, outskirts of Sunny beach We offer for sale nicely furnished, modern apartment, which consi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Тънково
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KC Properties