SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
55 000 €
(1 618 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
34 m²
Тънково

slaapkameratypical
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ground floor studio with kitchen, 34 sq.m. in Tarsis Club and SPA (Sunny beach) The property is part of recently built apart-complex Tarsis Club and S...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Тънково
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KC Properties