SUPA24
Overig
Overig
Overig
65 000 €
(855 € / m²)
Verkoop
2
1
76 m²
Тънково

slaapkamer2
vlak76 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
The offered three-room apartment is located in the well-maintained residential complex Sunny Day 6 in Sunny Beach, Bulgaria. Th...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurGemeubileerdVloerBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Тънково
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.