SUPA24
Overig
Overig
Overig
52 500 €
(1 750 € / m²)
Verkoop
1
1
30 m²
Тънково

slaapkamer1
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
This studio apartment is located in the well-maintained residential complex Gerber Residence 4 and is situated on the 5th floor...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 27dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

Тънково
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.