SUPA24
Overig
Overig
Overig
99 800 €
(1 263 € / m²)
Verkoop
1
1
79 m²
Тънково

slaapkamer1
vlak79 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Description of object:
We offer you a spacious 2-room apartment with a beautiful view of the pool in the popular Tarsis 2 complex in Sunny Beach, Bulg...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteDouchecabineVloerKeukenapparatuurNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 53dagen

Plaatsen

Тънково
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.