SUPA24
Overig
Overig
Overig
103 800 €
(1 622 € / m²)
Verkoop
3
1
64 m²
Свети Влас

slaapkamer3
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Právě v oblíbeném letovisku Sveti Vlas, kde se hory jemně dotýkají moře, se nachází apartmán, který nabízí víc než jen prostor k bydlení. Je to místo,...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 63dagen

Plaatsen

Свети Влас

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev