SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
166 111 €
(2 864 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
58 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Двустаен апартамент състоящ се от: антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Към жилището има прилежащ двор с площ от 53.95 кв...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ