SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
315 000 €
(2 917 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
108 m²
Кирил Буюклийски, София

slaapkameratypical
vlak108 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент с площ от 108 кв.м. ,състоящ се от антре, голям хол с кухненски бокс, спалня,баня с тоалетна и тераса . Този тристаен апартамент ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Кирил Буюклийски, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ