SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
210 190 €
(2 473 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
85 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент състоящ се от: антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоалетна и тераса. Към жилището има прилежащ двор с пл...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ