SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
182 075 €
(1 958 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
93 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak93 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент с площ 93,20м2 /ЗП 78,90м2. Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъп...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА