SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
137 837 €
(2 223 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
62 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Двустаен апартамент с площ 62,07м2 /ЗП 53,66м2. Към жилището има прилежащ двор с площ от 18,68м2. Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-б...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА