SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
276 624 €
(2 405 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
115 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak115 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ARCO REAL ESTATE предлага на Вашето внимание тристаен апартамент,в новострояща се малка сграда в кв.Овча Купел. Сградата се намира в близост до парк ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ