SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
329 999 €
(4 459 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
74 m²
Урвич, София

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

📌 Референтен номер: 2107593 ❗ Революшън Естейт представя двустаен апартамент в София, Хиподрума❗ Към апартамента има мазе - 6 кв.м. и таван - 10 кв...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Урвич, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ