SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
359 600 €
(2 900 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
124 m²
Горица, София

slaapkameratypical
vlak124 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме ви модерен тристаен апартамент в жилищен комплекс Детелина. Разположен е на изключително удобно мяс...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteKeukenapparatuurModerne stijlApart toiletDouchecabineVloerNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Горица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЛУКСИММО