SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
330 000 €
(4 459 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
74 m²
Урвич, София

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

СЛЪНЧЕВ, НЕПРЕХОДЕН, НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН ап. с ТОП ЛОКАЦИЯ! С/у ВМА, Центъра по хигиена, до транспорт, училище, детска градина; в добре уреден квартал с...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Урвич, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АЛДЕС ИМОТИ