SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
475 000 €
(4 439 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
107 m²
София

slaapkameratypical
vlak107 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! С КЛЮЧ! Луксозно обзаведен тристаен апартамент с мазе и възможност за подземен гараж- 65 000 евро, разположен в нова сграда с Акт ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АЗМАР ИМОТИ