SUPA24
319 347 €
(2 729 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
117 m²
София

slaapkameratypical
vlak117 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 116.50 m? / Застроена площ - 97.47 m?. Изложение: юг-запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за за...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА