SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
268 000 €
(2 481 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
108 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak108 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент на втори етаж с отлична локация в Овча купел! Площ по нот.акт 93,12 + 15.07 кв.м общи части и мазе. Намира се на 2 етаж над гара...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА