SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
240 228 €
(2 126 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
113 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak113 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 94,50 кв.м. Състои се от дневна с кухня и трапезария- 26,60 кв.м., две спални съотве...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА