SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
211 358 €
(2 114 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
100 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент с югозападно изложение и с чиста площ 99,86 кв.м. Състои се от хол, трапезария и кухненски бокс - 21,10 кв.м., дви спални съотве...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА