SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
177 471 €
(2 113 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
84 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 68,90 кв.м. Състои се от дневна и кухня - 16 кв.м., две спални, съответно по 11,70 кв...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА