SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
158 500 €
(2 733 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
58 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ARCO REAL ESTATE предлага светъл и функционален двустаен апартамент в гр. София, кв. Овча купел, в най-добрата част на ул. Любляна . Имотът е с площ ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ