SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
294 552 €
(2 395 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
123 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak123 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Тристаен апартамент разположен на трети етаж със, ЗП-98,45м2, РЗП-122,73м2. Състои се от: просторна дневна с кухненски бокс и т...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ