SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
170 752 €
(2 307 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
74 m²
Каменица, София

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Бутикова жилищна сграда, която се състои от само 4 етажа с малък брой апартаменти, което гарантира уединение, комфорт и усещане за ексклузивност. Вен...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Каменица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ