SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
480 000 €
(2 341 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
205 m²
Брезовица, София

slaapkameratypical
vlak205 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент на три нива, разположен в един от най-предпочитаните и спокойни райони на София-м-т Гърдова глава. Имотът впечатлява с функциона...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Брезовица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ