SUPA24
379 000 €
(2 850 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
133 m²
Папрат, София

slaapkameratypical
vlak133 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Galardo Real Estate представя изключителен четиристаен апартамент, в бутикова сграда, разположен в един от най-предпочитаните и престижни южни квартал...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Папрат, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ