Lijst met aanbiedingen
17
17
17
364 290 €
(3 011 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
121 m²
Бързарица, София
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
121 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
📌 Референтен номер: 2082977. ❗ Революшън Естейт Ви представя ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН тристаен апартамент в сграда ПРЕД АКТ 16 в ж.к. Овча купел. ❗ 🔷 Кв...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
10dagen
Bijgewerkt:
10dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.