SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
250 000 €
(3 521 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
71 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak71 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

📌 Референтен номер: 2109458. ❗ Революшън Естейт Ви представя двустаен апартамент в жилищен комплекс С АКТ 16 в ж.к. Малинова долина. ❗ 🔷 Квадратур...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ