SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
379 999 €
(3 040 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
125 m²
Бързарица, София

slaapkameratypical
vlak125 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Агенция за недвижими имоти Имотен Център България Ви представя просторен апартамент с отличен потенциал в кв. Овча купел. ✔️ Възможност за преустро...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Бързарица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021