SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
350 000 €
(3 182 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
110 m²
Мур, София

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Явлена има удоволствието да Ви представи за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент, готов за нанасяне , в предпочитаният южен квартал Манасти...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Мур, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС