SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
490 000 €
(2 168 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
226 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak226 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

омпания `ЕКС` представя на Вашето внимание четиристаен апартамент в кв. Малинова долина. МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Намира се в един от най-желаните и бързо раз...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ЕКС НВД ООД