SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
410 000 €
(4 659 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
88 m²
Плачковица, София

slaapkameratypical
vlak88 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ЧИСТО НОВ! ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН! JJ Corporation предлага на Вашето внимание изключително функционален тристаен апартамент, разположен на тиха, много зел...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Плачковица, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ДЖЕЙ И ДЖЕЙ КОРПОРЕЙШЪН ООД