SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
118 093 €
(2 109 € / m²)
Verkoop
1
1
56 m²
Никола Станчев, София

slaapkamer1
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Еднопространствен апартамент ЗП 47 кв.м.+ 5,83кв.м. панорамна тераса. Върху парцел с площ 8054 кв.м., е проектиран съвременен жилищен комплекс, състо...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА