SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
216 958 €
(2 028 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
107 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak107 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент с хубави дневна, две спални и приятна тераса. Подземни паркоместа - 25 000 , подземни гаражи - 30 000 . Върху парцел с площ 6141...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ИМОТЕКА