SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
185 600 €
(1 996 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
93 m²
Никола Станчев, София

slaapkameratypical
vlak93 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Тристаен апартамент 93кв.м.,на 3ти етаж, със следното разпределение: предверие, две спални, две бани, хол с кухненски бокс и тераса. С южно изложение....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 43dagen
Bijgewerkt: 43dagen

Plaatsen

Никола Станчев, София
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ